szukaj
Wyszukaj w serwisie

Miażdżące zwycięstwo – PSG wygrało 9:0 z Guingamp

/ 19.01.2019

Paris Saint-Germain rozgromiło drużynę Guingamp 9:0. Dwóch paryskich piłkarzy – Cavani i Mbappé zaliczyło hat tricki.

PSG nie dało szans Guingamp – drużynie plasującej się na ostatnim miejscu Ligue 1. Pierwsza połowa meczu zakończyła się wynikim 3:0, dzięki golom Neymara (11′), Mbappé (37′, 45′).

Druga część meczu była prawdziwym festiwalem bramek dla drużyny z Parc des Princes. Gol padał średnio co dziesięć minut, dając finalny wynik 9:0. Mecz był bardzo spokojny, piłkarze obu drużyn grali czysto – sędzia nie rozdał ani jednej żółtej kartki.

Dwóch paryskich zawodników zaliczyło hat triki: Mbappé i Cavani strzeli po trzy gole.
Tak spektakularne zwycięstwo paryskiej ekipy uzmysławia ogromną przewagę i przepaść w poziomie drużyn z francuskiej pierwszej ligi.
PSG: Guingamp