szukaj
Wyszukaj w serwisie

Kategoria: PRACA

OPIEKUNKA w AGOSTA – PORTICCIO (KORSYKA) z j.francuskim od lipca 2020

Opis stanowiska:

Opieka nad małżeństwem: kobieta 83 letnia (50 kg ) chora na ALZHEIMERA w stadium zaawansowanym ( spokojna, śpi w nocy) , Pan 96 letni ( 60 kg) niedosłyszący z nadciśnieniem i prosatą.

Pielęgniarki przychodzą dwa razy dziennie w celu zrobienia toalety oraz innych czynności medycznych .

  • towarzyszenie w codzienności
  • przygotowywanie posiłków i pomoc w ich przyjmowaniu
  • utrzymywanie domu w czystości
  • przygotowywanie listy zakupów  ( zakupy robią członkowie rodziny mieszkający w pobliżu )
  • WYMAGANIA :

  • doświadaczenie  na podobnym stanowisku
  • znajomość języka francuskiego
  • osoba cierpliwa i empatyczna
  • osoba w dobrym stanie zdrowia
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy  OD LIPCA 2020 NA DŁUŻSZY OKRES CZASU
  • REFERENCJE (pisemne lub  tel do rodziny z poprzednich prac)
  • CV w języku francuskim na adres: eurotransak@gmail.com

WARUNKI PRACY :

Miejsce pracy: AGOSTA PLAGE ( KORSYKA)

  • zatrudnienie na francuskich warunkach UMOWA CESU  , bezpośrednio u pracodawcy
  • wynagrodzenie  2.000,00 EUR NETTO
  • zakwaterowanie (WŁASNY POKÓJ) Państwo mieszkają w domu jednorodzinnym  blisko morza (ok 150 metrów)
  • wyżywienie
  • dostęp do internetu
  • możliwy samochód do dyspozycji dla osoby posiadającej prawo jazdy
  • zwrot kosztów podróży 150 eur ( po akceptacji poprzedzonej okresm próbnym 30 dni )

Osoby zainteresowane prosimy o OBOWIĄZKOWE PRZESŁANIE CV w j.francuskim lub włoskim  ZE ZDJĘCIEM I REFERENCJAMI NA ADRES : eurotransak@gmail.com

2024-05-16 23:15:12